Kymen keittiömestaritKYMEN KEITTIÖMESTARIT
Hallitus

YHTEYSTIEDOT

Kymen Keittiömestarit ry 
c/o Kai Hannunen
Leppätie 9
48130 KOTKA
y-tunnus: Y-1711717-6
Pankkiyhteys: Haminan OP FI50 5506 0020 0804 02

Hallitus 2018

PUHEENJOHTAJA
Kai Hannunen
Keittiömestari, lehtori
Etelä-Kymenlaakson ammattiopisto Ekami
p. 040 779 0142, 044 021 0566
email: kai.hannunen@ekami.fi

info@chefskymi.fi

VARAPUHEENJOHTAJA, CHEFS-LEHDEN TIEDOTUS
Pekka Tuhkanen
Keittiömestari
p. 050 595 1383
email: uuno.tuhkanen@gmail.com

SIHTEERI, NETTISIVUJEN PÄIVITYS
Hanna Arminen
Keittiömestari, lehtori
Etelä-Kymenlaakson ammattiopisto Ekami
p. 0400 979 624
email: sihteeri@chefskymi.fi

RAHASTONHOITAJA
Arto Tolsa

Keittiömestari, kokki-stuertti

Langh Ship Oy, m/s Laura

p. 0400 854 013

email: arto.tolsa1@gmail.com

 

Varsinaiset jäsenet:

Ossi Kokko
Keittiömestari, yksityisyrittäjä

Ravintola Meriniemi, Kahvila-Ravintola Leikari
p. 044 2973422

email: ossi.kokko80@gmail.com

Petri Löfström
Keittiömestari, yksityisyrittäjä
p. 050 522 6367
email: lofstrompetri@gmail.com

Aki Porkka

Keittiömestari, yksityisyrittäjä

Lounashuone Eagle, Lounashuone Kerho

p. 044 277 8289

email: aki@lounashuone.fi



Varajäsenet:

Taina Suortti
Keittiömestari
p. 0400 612 700
email: taina.suortti@gmail.com

Mika Gråsten

Keittiömestari

p. 040 065 9388

email: mika.grasten@gmail.com

 

Kunniapuheenjohtaja:

Matti Puustinen

Keittiömestari

p. 0400 652 820

email: matti.puustinen@gmail.com

 

 

www.chefskymi.fi
OTA YHTEYTTÄ
email: info@chefskymi.fi
email: sihteeri@chefskymi.fi